Bestuur en commissies

Het dagelijks bestuur:
Voorzitter: Cor Vulders
Vice-Voorzitter: Eugène Geerlings
Secretaris: Chantal de Jonge
Penningmeester: Eugène Geerlings

Overige bestuursleden:
Rick Feuler, Tim Schoolmeesters, Rob Selen en Rik Stroeken (aspirant lid).
Afgevaardigde overige sporten: Jo Mullenders (Wandelsport), Piet Levels (Beugelsport), Marco Murmans (Jeu de Boules), Kim Heynen (Bootcamp).

 

Samenstellingen diverse commissies Bieslo:

Voetbaltechnische Commissie (VTC)
Paul Selen (voorzitter), Eugène Geerlings,  André Lemmen, Peggy Driessen (secretaris)
Gé Schoolmeesters, Bert Sillen, Jan v.d. Heurik, Leon v.d. Bergh, Sander Feuler en Rowan Wijts.
Coördinatoren:
Jan Schreurs (meiden), Wim Meerts (selectie vrouwen), Wim Meerts (selectie heren), Sjaak Hoogland (senioren recreatief), Erik Jacobs (junioren), Huub Levels (pupillen).

Financiële Commissie (FC)
Eugene Geerlings (voorzitter), Huub Levels, Har Feuler & Daan Reijnders.

Kantine Commissie (KC)
Rik Stroeken (voorzitter), Michelle Fiddelers (beheer), Math van Mill, Cyril Luttels, Jeroen Luttels,  Emmy Crommentuijn en Marco Murmans.

Activiteiten Commissie (AC)
Vacant (voorzitter), Marco Murmans, Har Hensen, Huub Geerlings, Rik Stroeken

Public Relations Commissie (PR)
Rick Feuler (voorzitter), Bart Geurts, Roy Crins, Jeroen Crins, Eugène Geerlings, Har Hensen, Job Nijssen, Noud Bemelen, Huub Levels, Ron Janissen & Pie Simons.

Sponsor Commissie (SC)
Vacant (voorzitter), Piet Levels, Jos Heldens, Coy Slots

Accommodatie en materialen Beheer (AMC)
Tim Schoolmeesters (voorzitter), Bart Geurts, Elvira Laumen, Gé Schoolmeesters, Math v. Mil, Jan v.d. Heurik, Marie-Louise Levels, Christianne v.d. Borst, Harold v. d. Heurik

Commissie Veilig Sportklimaat (CVS)
Rob Selen (voorzitter)

Ledenadministratie
Chantal de Jonge

Veldconsul
Paul Selen

Vertrouwens Contact Persoon
Lucie Fransen

Toernooi Commissie
Huub Geerlings, Har Feuler, Sander Feuler, Eugene Geerlings, Bart Geurts, Mark de Jonge en Rick Feuler.

Jeugdkamp Haelen Commissie
Jasper van de Boel, André Smeets, Luuk Geerlings, Harold van de Heurik, Jeroen Luttels en Hans Lennaerts.

Gouden Ploeg
O.l.v. Jan v/d Heurik